Dr. Hemp Me® Slovensko

Zásady vrátenia tovaru

Dr. Hemp Me CBD Slovensko

Adresa: Obchodná 39, Slovenský Grob, Slovakia

Email: brian@drhempme.sk

Naše zásady vrátenia tovaru vám dávajú 14 dní na vrátenie alebo výmenu tovaru zakúpeného online s platným dokladom o kúpe. Ak od nákupu uplynulo 14 dní, nemôžeme vám ponúknuť vrátenie peňazí alebo výmenu.

Vaše zákonné práva nie sú našimi Zásadami vrátenia tovaru dotknuté. V rozsahu, v akom je niektoré ustanovenie našich Zásad vrátenia tovaru v rozpore s vašimi zákonnými právami, budú mať vaše zákonné práva prednosť a konkrétne porušujúce ustanovenie našich Zásad vrátenia tovaru sa bude považovať za neuplatniteľné.

Vrátenie tovaru (vrátenie peňazí a výmena)
Ak nie ste spokojní so svojím tovarom, oznámte nám to. Naše Zásady vrátenia tovaru vám poskytujú 14 dní na vrátenie alebo výmenu tovaru zakúpeného online s platným dokladom o kúpe. Ak od nákupu uplynulo 14 dní, nemôžeme vám ponúknuť vrátenie peňazí alebo výmenu.

Aby bolo možné vrátiť peniaze alebo vymeniť tovar, musí byť vrátený v stave vhodnom na ďalší predaj. To znamená, že váš tovar musí byť nepoužitý a v rovnakom stave, v akom ste ho dostali. Tovar musí byť v pôvodnom obale a vrátený so všetkými doplnkami, štítkami a “darčekmi zadarmo” alebo bonusovými položkami. Na dokončenie vrátenia peňazí alebo výmeny požadujeme účtenku alebo doklad o kúpe.

Tovar neposielajte na adresu, ktorá je uvedená na krabici výrobku. Napíšte nám na refund@drhempme.com a my vám poskytneme správnu adresu na vrátenie peňazí.

Vrátenie peňazí (ak sa uplatňuje)
Po prijatí a kontrole vráteného tovaru vám zašleme e-mail s oznámením, že sme vrátený tovar prijali. Taktiež vás budeme informovať o schválení alebo zamietnutí vrátenia peňazí.

V prípade schválenia bude vaša refundácia spracovaná a kredit bude automaticky pripísaný na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby do 14 kalendárnych dní. Ak ste zaplatili za štandardné doručenie tovaru, budú vám vrátené aj náklady na štandardné doručenie.

Oneskorené alebo chýbajúce náhrady (ak sa uplatňujú)
Ak vám ešte neboli vrátené peniaze, najprv si ešte raz skontrolujte svoj bankový účet.
Potom sa obráťte na spoločnosť vydávajúcu kreditné karty, môže trvať určitý čas, kým bude refundácia oficiálne zaúčtovaná. Potom kontaktujte svoju banku. Často trvá určitý čas, kým sa vrátenie peňazí zaúčtuje.

Ak ste urobili všetky tieto kroky a ešte stále ste nedostali refundáciu, kontaktujte nás na adrese refund@drhempme.com.

Výpredajové položky
Náhrady za výpredajové položky neposkytujeme, pokiaľ nie sú chybné.

Scroll to Top